Značkový servis Záruka 2+1 rokov

Vďaka našim mnohoročným skúsenostiam môžeme s istotou tvrdiť, že životnosť a dlhodobú spoľahlivú prevádzku sprchovacích kútov vo veľkej miere ovplyvňuje odbornosť inštalácie.

Predovšetkým odporúčame využiť náš značkový servis, ktorý rýchlo a flexibilne ponúkne termín inštalácie podľa vašich požiadaviek. Na naše sprchovacie kúty Radaway poskytujeme dvojročnú záruku, ktorú si môžete predĺžiť o jeden rok, ak inštaláciu vášho sprchovacieho kúta necháte na náš odborný servis.

Nechajte na nás inštaláciu sprchovacích kútov Radaway

Zaručujeme, že sprchovacie kúty odborne a precízne inštalované naším servisom vám budú slúžiť dlhodobo v bezchybnej kvalite. Nehovoriac o tom, že ak inštaláciu necháte na nás, ušetríte množstvo času. Zhrňme si teda nami ponúkané výhody:

Odborná montáž:
  • neprítomnosť rizika
  • úspora času
  • dlhá životnosť
  • precízne fungovanie
Odborná montáž = Zvýšená záruka (2+1 rokov)
Záruka = bezpečnosť, trvácnosť, kvalita

Náš servis poskytuje záručnú aj pozáručnú opravu, servis a inštaláciu všetkých nami ponúkaných výrobkov na celom území Slovenska.

Objednajte si naše služby s predĺženou zárukou 2+1 rokov na niektorom z týchto kontaktov: E-mail: info@hidrotrend.sk alebo tel: 037/651 6868. (Náš servis sa s vami spojí do 24 hod.)