Keď je každá kvapka vody dokonalá – Radaway Tento katalóg je začiatkom novej éry v sprchovaní.

Iní považujú sprchovanie za rutinnú činnosť. My za sviatok. So sprchovacími kútmi Radaway sa aj najťažšie pondelkové rána stanú radostnými. Predstavte si, aký to je pocit, začať každé ráno v sprchovacom kúte špičkovej kvality. Sprchovanie už viac nie je len rutinou, ale osviežujúcim zážitkom. Je to udalosť.

V sprchovacích kútoch Radaway sa ukrýva všetko, čo ľudstvo vie o sprchovaní v roku 2018. Každá jedna kvapka vody má svoj cieľ. Každý štvorcový centimeter skla žiari ako diamant. Každý doplnok je inovatívny.

Sprchovanie od A po Z

Radaway sa prispôsobí vašej kúpeľni. Či už renovujete alebo staviate, Radaway uspokojí takmer všetky potreby, kúpeľňové rozmery a rozpočty 16-mi produktovými radmi sprchovacích kútov (spolu so 650-mi modelmi).

21. storočie až do posledného detailu

Sprchovacie kúty, dvere a vaničky sú nielen krásne, ale využívajú pritom aj najnovšie inovácie a najmodernejšie materiály. Pri každom sprchovaní preto zažijete kúpeľňu 21. storočia až do poslednej kvapky vody.

Uznávané v každom smere

Radaway…

  • sa považuje od roku 2013 za najpopulárnejšieho výrobcu sprchovacích kútov v Poľsku
  • v roku 2014 získal ocenenie Diamant biznisu od poľského magazínu Forbes (ocenenie udeľované najdynamickejšie rastúcim spoločnostiam).
  • odovzdanie ďalšej výrobnej haly s rozlohou 6.000 m2 v roku 2017 pre pokrytie objednávok z viac ako 20 krajín.

Pri listovaní uvidíte jeden dizajn za druhým. Pokiaľ by bol výber prílišširoký, napíšte nám na e-mailovú adresu info@hidrotrend.sk, a náš kolega vám pomôže s výberom.