Záruka 2+1 rokov

Vďaka našim mnohoročným skúsenostiam môžeme s istotou tvrdiť, že životnosť a dlhodobú spoľahlivú prevádzku sprchovacích kútov vo veľkej miere ovplyvňuje odbornosť inštalácie.

Predovšetkým odporúčame využiť náš značkový servis, ktorý rýchlo a flexibilne ponúkne termín inštalácie podľa vašich požiadaviek. Na naše sprchovacie kúty Radaway poskytujeme dvojročnú záruku, ktorú si môžete predĺžiť o jeden rok, ak inštaláciu vášho sprchovacieho kúta necháte na náš odborný servis.

neprítomnosť rizika

Náš servis poskytuje záručnú aj pozáručnú opravu, servis a inštaláciu všetkých nami ponúkaných výrobkov na celom území Slovenska.

úspora času

Inštaláciu necháte na nás, ušetríte množstvo času.

dlhá životnosť

Náš servis vykonáva záručnú a pozáručnú montáž a servis všetkých výrobkov z našej ponuky a ich uvedenie do prevádzky po celom území krajiny.

precízne fungovanie

Zaručujeme, že sprchovacie kúty odborne a precízne inštalované naším servisom vám budú slúžiť dlhodobo v bezchybnej kvalite.

Objednajte si naše služby s predĺženou zárukou 2+1 rokov na niektorom!  napr. Radaway Torrenta PDD 800x800, SKU: 31610-01-01

  Náš servis sa s vami spojí do 24 hod.

  Vymáhanie záruky

  Iní považujú sprchovanie za rutinnú činnosť. My za sviatok. So sprchovacími kútmi Radaway sa aj najťažšie pondelkové rána stanú radostnými. Predstavte si, aký to je pocit, začať každé ráno v sprchovacom kúte špičkovej kvality. Sprchovanie už viac nie je len rutinou, ale osviežujúcim zážitkom. Je to udalosť.

  logo

  Hidrotrend s.r.o. Novozámocká 58/A, 949 05 Nitra